Archiv novinek - rok 2015

PF 2016

Milí priatelia! Prajeme len to NAJ a nielen v kynologickom, ale aj súkromnom a pracovnom živote, hlavne veľa zdravia /to ostatné príde/ a aby ten rok 2016, bol naozaj podarený po všetkých stránkach!!!

 


/29.12.2015/

Bond Girl a jej skúška ZM.

Dnes v KK Sľňava sme zložili s našou sučkou Bond Girl Villa Rivvis skúšku ZM. Majiteľ Ivan Lednický, chovatel Roman Rakovan, psovod Katka Houšková. Výsledná známka 125b - dobre, rozhodca Milan Kadlecaj, figurant Martin Štefek. Máme obrovskú radosť a sme na ňu neskutočne hrdí, nakoľko sme ju mali vypožičanú druhý krát - najprv bonitácia a potom trojstupňová skúška. No proste na parádu!

 


/17.10.2015/

Bond Girl na pracovnej dovolenke.

Tak sme si zobrali na pracovnú návštevu našu Betty. Troška s nami potrénuje a hádam sa od Kačenky a Dráculky niečo zmysluplné aj naučí... Budeme samozrejme pokračovať v práci, čo sme začali... Zopár fotiek nájdete tu.. Veľmi nám pripomína Kačenku. A tak veríme, že raz bude pokračovať v chove.

 


/13.10.2015/

Vrh ,,A,, Villa Rivvis má 5 rokov!!!

Tak už je to 5 rokov, čo sa narodili prvé šteniatka hovawarta v našej chovateľskej stanici. Naozaj to uteká, pretože už aj mamina Kačenka bude mať na jar 10... A to už bude tiež oslava. Zo šiestich šteniatok - máme dvoch psíkov a dve fenky zbonitované, čo je slušný pomer a som nielen rád, že sú zdravé, ale že aj Affra zasiahlá do chovu podareným vrhom ,,C,,, o ktorom najbližšie. Archie má už aj dajaké skúšky a pripravuje sa na ďaľšie atď... Všetkým majiteľom ďakujeme za starostlivosť a poškrabkajte za nás svojich miláčikov!

Tak ešte raz: Všetko najlepšie!!!

 


/1.10.2015/

Vrh ,,C,, návšteva hrdého otca, testy, aktuality a fotky...

Tak už sa nám šteniatka vyberajú do sveta. Boli sme na návšteve aj s hrdým otcom a s jeho páničkami, spravili sme šteniatkam testy, absolvobali kontrolu vrhu a hlavne spravili pár fotiek. Jedna čierna fenka sa uvoľnila a teda stále čaká na svojho milujúceho pánička, alebo paničku. Je aktívna, milá, má rýchly vzruch aj útlum, predpoklad výbornej povahy a vhodnosti či už na šport, alebo len aktívny život so svojimi majiteľmi... Tak jej držme palce!!! Fotečky si môžte pozrieť tu!!!

 


/30.6.2015/

Vrh ,,C,, šteniatkam je 5 týždňov a už sa tešia na nových majiteľov!

Sú proste nádherné a verím, že si ich zoberú tí naj naj naj páničkovia... Pozrite si najnovšie fotky TU...

 


/9.6.2015/

Vrh ,,C,, mená a váhová tabuľka...

Takže šteniatka už majú cez tri týždne a máme už aj mená... Fenečky dostali krásne mená a to Callie, Coco, Céline a Curry. Je to v poradí, ako sa narodili - to korenie prišlo až na záver :). V súčasnosti majú všetky už cez dva kilogramy a užívajú si detstvo pri starostlivej mamine. Fotky po týždňoch nájdete na rajčeti. Kedže už sú viac menej predbežne rezervované, držíme len palce aby si každá fenečka našla toho najlepšieho pánička...

 


/26.5.2015/

Vrh ,,C,, šteniatka sú na svete!!!

Tak aj je to tu! Kačenka je od 1.5.2015 babičkou a Affre sa narodili štyri krásne fenečky a to dve čierne, čiernoznakatá a plavá. MOc - moc sa tešíme a gratulujeme Affre a aj jej majiteľom. Informácie budú pribúdať - kontakt na majiteľa je: ing. Vladimír Dvořák, 0903905307, Spišská Nová Ves. Ak máte záujem, neváhajte čo najskôr kontaktovať majiteľa, alebo nás o akékoľvek informácie...
 

 


/6.5.2015/

Vrh ,,C,, očakávané šteniatka...

Tak máme potvrdené sono fenky Affra Villa Rivvis a tešíme sa na šteniatka. Affra je veselá zvedavá fenka po Kačenke a tak sme jej vybrali krásneho a šikovného ženícha. A teda fakt na seba obaja sedia nielen typovo a aj povahovo, očakávame milé a vyrovnané povahy a pekný exteriér. Ak všetko dobre dopadne očakávame taktiež šteniatka všetkých troch farieb... Tak nám držte palce prosím...

 


/1.4.2015/

Slnečná snehová - februárová sobota...

Tak sme strávili čas malou prechádzkou a spravili zopár fotiek našich báb... Fotky môžete pozrieť tu...

 


/8.2.2015/

CHS Iormino Grande

Vzhľadom na neustály dopyt šteniatok po našej Kačenke a nášmu neskôr plánovanému krytiu si zatiaľ dovoľujeme upozorniť na CHS Iormino Grande, kde sa 1.1.2015 narodilo 7 krásnych šteniatok. Veríme, že si tieto krásne čierne a čiernoznakaté šteniatka nájdu tých svojich naj naj páničkov. Šteniatka sú nepríbuzné na 80% slovenskej a českej populácie hovawartov a pochádzajú so zdravotne čistých línií. Tak im držíme palce!!!

Kontakt

Michaela Weidnerová

Na Týnici 120

252 17 Chýnice, Praha - Západ

+420 603 358 711

michaela.weidnerova@seznam.cz

http://www.iorminogrande.cz

 


/3.2.2015/

PF 2015

Priatelia - tak správnym krokom do nového roku 2015!!!:-)

 


/9.1.2015/

Ďalšie správy